Lista aktualności Lista aktualności

Między Drzewami. Życie to jest bajka

Oj, trudna to sztuka - dziecko zainteresować. A jednak się da. Nie jest jednak łatwo stworzyć zajmującą opowieść, która nie tylko jest ciekawa i wciągająca, ale ma jeszcze wartość edukacyjną. O trudnej, ale satysfakcjonującej sztuce bajkopisarstwa i tworzenia materiałów dedykowanych dzieciom opowiedzą nam Krzysztof Spychała i Katarzyna Pieterek-Spychała, twórcy audiobajki „To właśnie las”.

Jak zrealizować wartościową, ciekawą i edukacyjną bajkę? Czy dzieci są wyrozumiałymi recenzentami?

Między Drzewami Podcast

Jak to się wszystko zaczęło? W jak dużym stopniu las inspiruje do tworzenia opowieści? UWAGA! Rozmowa zdalna. Posłuchajcie audiobajki „To właśnie las” i porozmawiajcie o niej z Waszymi dzieciakami. Wyjdźcie do lasu na spacer! Audiobajka „To właśnie las": Spotify:

https://open.spotify.com/show/5a5A0NJ2LAQtA1cYJP0sf8 YouTube: https://youtu.be/2S_KLphBRFc

Więcej o audiobajkachNowe odcinki podcastu „Między Drzewami" są publikowane w każdy czwartek o 19:00 na YouTube na kanale Lasów Państwowych oraz we wszystkich serwisach streamingowych z podcastami (Spotify, Google Podcasts, Deezer, Apple Podcasts, iTunes, Lecton, EmpikGo, Spreaker i wielu innych). Zasubskrybuj, by nie przegapić!

 Więcej o kampanii Dla Lasu, Dla Ludzi - www.dldl.pl 

Prowadzenie: Paulina Król, Centrum Informacyjne Lasów Państwowych Goście: Katarzyna Pieterek-Spychała, Krzysztof Spychała (BAIKEN) Produkcja: Centrum Informacyjne Lasów Państwowych 2021