Lista aktualności Lista aktualności

Rusz w stronę „Ech Leśnych”

Magazyn „Echa Leśne” wystartował z własną stroną internetową.

Z największą radością informujemy, że od 7 października kwartalnik będzie również dostępny na stronie - www.echalesne.online.

Będą na niej materiały archiwalne oraz najnowszy numer magazynu przyjaciół lasu: wywiady z fascynującymi gośćmi, reportaże, artykuły przyrodnicze, piękne zdjęcia oraz najnowsze filmy z kanału Echa Leśne TV.

Na stronie magazynu w sekcji Prosto z Instagrama znajdziecie także zdjęcia nadesłane przez miłośników przyrody.

Z czasem strona będzie rozbudowywana o kolejne sekcje, pojawią się także przedwojenne numery pisma.

Kliknijcie na www.echalesne.online i rozkoszujcie się lasem w zaciszu własnego domu!

 

„Echa Leśne” to bezpłatny kwartalnik, magazyn przyjaciół lasu. Ukazuje się od 1924 roku. Pismo jest skierowane do wszystkich osób odwiedzających lasy, przede wszystkim turystów, miłośników przyrody, rodziców z dziećmi, nauczycieli i wykładowców wyższych uczelni oraz studentów. Wydawcą magazynu jest Centrum Informacyjne Lasów Państwowych.

Kwartalnik dostępny jest bezpłatnie w siedzibach wszystkich nadleśnictw Lasów Państwowych, w ośrodkach edukacyjnych, szkoleniowych i wypoczynkowych LP, w siedzibach parków narodowych, oddziałach Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz schroniskach młodzieżowych. Wersja cyfrowa dostępna jest na ISSUU, na głównej stronie Lasów Państwowych (skąd można pobrać pdf) i od teraz także na stronie www.echalesne.online.