Wydawca treści Wydawca treści

Czaswlas.pl

Leśny Przewodnik Turystyczny Czaswlas.pl to baza prawie 3000 obiektów Lasów Państwowych dostępnych dla każdego turysty: ośrodków szkoleniowo-wypoczynkowych, kwater myśliwskich, pokoi gościnnych, miejsc biwakowych, ośrodków edukacyjnych i muzealnych czy ścieżek dydaktycznych. Tym, którzy nie mają pomysłu na spędzenie wolnego czasu na łonie natury, serwis podpowie, jak to zrobić ciekawie, aktywnie i bezpiecznie.

W serwisie można dowiedzieć się o usytuowaniu obiektów turystycznych Lasów Państwowych, możliwościach dojazdu, rodzaju i standardzie usług, o wyposażeniu i okolicznych atrakcjach. Na stronach obiektów znajdują się ich zdjęcia – można dodać też własne, podobnie jak nagrania wideo. Można także zapoznać się z opiniami o obiekcie innych użytkowników serwisu oraz napisać własną recenzję.

W serwisie można zapoznać się z najciekawszymi miejscami, których nie powinien ominąć żaden turysta, w większości związanymi z polskimi lasami. Są to zabytki, pomniki przyrody, rezerwaty i inne atrakcje polecane przez leśników z całej Polski.

Wszystkie obiekty łatwo odnaleźć dzięki szczegółowej wyszukiwarce. Można szukać konkretnych obiektów m.in. w określonym województwie, miejscowości czy nadleśnictwie. Można filtrować obiekty spełniające określone wymagania, np. udostępniające parking strzeżony, umożliwiające przyjazd ze zwierzętami czy zatrudniające pracowników posługujących się językami obcymi. Można także szukać obiektów, w których pobliżu znajdują się dodatkowe atrakcje, choćby miejsce na ognisko, basen czy wypożyczalnia rowerów.

Dzięki interaktywnej mapie łatwo poznać wszystkie obiekty w pobliżu miejsca, do którego planuje się podróż. Można też wyświetlić na mapie obiekty jedynie interesującego typu, mające określone cechy lub z konkretnymi atrakcjami w bliskiej odległości. Mapa umożliwia też wyznaczenie trasy pomiędzy dwiema miejscowościami.

Czawslas.pl