Strona Lasów Państwowych

Strona internetowa Lasów Państwowych stanowi podstawowe źródło informacji o PGL LP oraz o tym, co dzieje się w polskich lasach. Zawiera treści dotyczące struktury organizacji, jej historii, gospodarki leśnej, działalności rynkowej i społecznej prowadzonej przez LP. Internauta znajdzie tam też informacje o polskich lasach i ich ochronie.

Media społecznościowe

Centrum Informacyjne LP prowadzi obecnie cztery profile na Facebooku – główny Lasów Państwowych, Żubry Online, Rybołowy Online oraz Bieliki Online. Wspieramy też administratorów profili nadleśnictw i prowadzimy kanał Lasów Państwowych na YouTube.

Transmisje online

CILP prowadzi projekty transmisji na żywo. Obecnie na stronie Lasów Państwowych internauci mogą oglądać obrazy z kamer zainstalowanych w gnieździe rybołowów.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej PGL LP to wspólne przedsięwzięcie wszystkich jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych, odzwierciedlające swą formą strukturę organizacyjną Lasów Państwowych.

Czaswlas.pl

Leśny Przewodnik Turystyczny Czaswlas.pl to baza prawie 3000 obiektów Lasów Państwowych dostępnych dla każdego turysty: ośrodków szkoleniowo-wypoczynkowych, kwater myśliwskich, pokoi gościnnych, miejsc biwakowych, ośrodków edukacyjnych i muzealnych czy ścieżek dydaktycznych. Tym, którzy nie mają pomysłu na spędzenie wolnego czasu na łonie natury, serwis podpowie, jak to zrobić ciekawie, aktywnie i bezpiecznie.